Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Demänovská Dolina, Jasná, Tri studničky, Jaskyne, Lúčky, ZáhradkyHľadať
 
 

Web stránka obce Demänovská Dolina.

Aktuálne oznamy

POĎAKOVANIEVytlačiť
 

Obec Demänovská Dolina ďakuje vedeniu škôl, pedagógom a študentom stredných škôl v Liptovskom Mikuláši v prvom rade  Spojenej evanjelickej škole, Hotelovej akadémii, Strednej odbornej škole Polytechnickej, Obchodnej akadémii.  V  dňoch 25.05. až 06.06.2017 sa vyššie uvedené školy  zúčastnili projektu „ Pomôž opraviť chodník“ v Demänovskej Doline, ktorý bol zničený povodňou. Mladí ľudia ukázali, že im nie je ľahostajné dianie okolo seba, že im záleží na životnom prostredí a prebrali na seba kus zodpovednosti za našu prírodu, okolie, ktorá je darom pre nás všetkých. Všetkým Vám, zúčastneným na projekte patrí ĎAKUJEM


 
 

Novinky na leto 2017Vytlačiť
 

Kolaz1.jpg

Zrealizovali sme pre Vás druhú etapu detského ihriska pri Vrbickom plese. Prídte vyskúšať jedinečnú atrakciu pre Vaše ratolesti.

rampa_web.gif

Vybudovali sme bezbariérový prístup k Vrbickému plesu od Hotela Mikulášska chata.


 
 

Výstup na Krakovu HoľuVytlačiť
 

Krakova Hola vystup.png


 
 

Projekt obnovy turistických chodníkovVytlačiť
 

chodniky1a.jpg

"Pomôž opraviť chodník..." motto a názov projektu, ktorý sa uskutoční v dňoch 24.05.2017 až 06.06.2017 presne vystihuje súčasný havarijný stav po aprílovej povodni v Demänovskej Doline. Našu výzvu ako prvú prijala pani riaditeľka Evanjelickej spojenej školy v Liptovskom Mikuláši. ESS sa tak stala gestorom nášho projektu a prostredníctvom  nej sme oslovili aj iné  stredné školy v Liptovskom Mikuláši.  

V rámci projektu " Pomôž opraviť chodník ..." chceme opraviť  a obnoviť povodňou zničený chodník medzi Demänovskou ľadovou jaskyňou a Jaskyňou Slobody. Na tejto jedinečnej dobročinnej  pomoci študentov sa v priebehu dvoch týždňov vystriedajú študenti stredných škôl spolu so svojimi pedagógmi. Svojou aktivitou pomôžu obci spriechodniť zničený chodník po aprílovej povodni.  Za dobročinnosť a šľachetnosť Vám už vopred ďakuje obec Demänovská dolina.

Nie je to výzva len pre školy a študentov ! Ak máš chuť aj Ty neváhaj a pridaj sa k nám ! Spolu to dokážeme  ....  Pracujeme v pracovné dni od 8:00 hod. do 12:00 hod. Všetci ste vítaní !

 


 
 

Čistenie Demänovskej DolinyVytlačiť
 

cistenie doliny.jpgČistenie Demänovskej Doliny každoročne patrí k jarným prácam. Dňa 18.05.2017 obec Demänovská Dolina v spolupráci s Evanjelickou spojenou školou v Liptovskom Mikuláši zorganizovali brigádu "Vyčisti Demänovskú Dolinu." Žiaci, pedagógovia, zamestnanci obce pozbierali desiatky vriec odpadu, ktoré nepatria do prírody. Veľké poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa zúčastnili tejto akcii.


 
 

PoďakovanieVytlačiť
 

Obec Demänovská Dolina ďakuje za pomoc HaZZ v Liptovskom Mikuláši, Dobrovoľným hasičským zborom z Ondrašovej, Mesta Liptovskéhý Mikuláš, Ploštína, Liptovského Trnovca, Ivachnovej, Správe ciest ŽSK v Liptovskom Mikuláši, Slovenskému vodohospodárskemu podniku, š.p. Ružomberok, OR PZ v Liptovskom Mikuláši, LVS, a.s. v Liptovskom Mikuláši, NDS, a.s. závod Liptovský Mikuláš, Dopravoprojektu, Cestným stavbám v Liptovskom Mikuláši, Hotelu Družba, Hotelu Chopok obyvateľom obce a všetkým, ktorí sa podieľali pri záchranných prácach v dňoch 28.04 - 30.04 2017  pri povodni v našej obci.


 
 
Položky 13-18 z 127

Obecné zastupiteľstvo

SKI BUS JASNÁ

Horská záchranná služba

telefónne číslo: 18 300

Mapa Demänovská Dolina

dnes je: 23.8.2019

meniny má: Filip

podrobný kalendár

Doplnili sme bezpečnostné prvky na priechody pre chodcov. Jednou z priorít OÚ je bezpečnosť obyvateľov a návštevníkov obce.

webygroup
ÚvodÚvodná stránka